Z důvodů rekonstrukce radnice a stěhování zaměstnanců úřadu do prostor Městské ubytovny, nebude v době od 1.2.2017 do 30.4.2018 umožněno ubytování. Děkujeme za pochopení.

dsc07414.jpg
Ceník ubytovny ke stažení v pdf

Ubytovací řád Městské ubytovny ke stažení v pdf

• Ubytovna se nachází cca 2 km od centra města na silnici 2. třídy ve směru jízdy Šluknov - Království - Jiříkov, v bezprostřední blízkosti čerpací stanice pohoných hmot firmy Houdek a spol.
  • Poloha ubytovny v centru překrásného prostředí šluknovského výběžku, v blízkosti Národního parku České Švýcarsko (cca 7 km), je vhodná pro ubytování příznivců turistiky, cykloturistiky, lyžování, prostředí je ideální i pro rodiny s dětmi. Výhodou je dále blízkost hraničních přechodů do Spolkové republiky Německo (HP Rožany - Sohland 4 km, HP Jiříkov - Ebersbach 7 km, HP Dolní Poustevna - Sebnitz 15 km).
  • Železniční stanice Českých drah Šluknov - město se nachází cca 1 km od ubytovny.
  • Autobusová zastávka Království - přádelna se nachází cca 100 m od ubytovny.
  • Ubytovna je rozdělena na dvě části - budovu «A» a budovu «B».
  • Budova «A» je v období jaro - léto - podzim vhodná k jednodenímu či vícedennímu ubytování turistů za účelem poznávání krás Šluknovského výběžku, Národního parku České Švýcarsko a přilehlého příhraničí Spolkové republiky Německo. V období zimy je pak vhodná pro ubytování vyznavačů zimních sportů, především lyžařů, pro její blízkost k centru lyžařského sportu na hoře Jedlová (cca 15 km).
  • Budova « B » je vhodná pro ubytování sezonních zaměstnaců, kteří dojíždí za prací v oblasti Šluknovského výběžku.

Počet míst nabízených k ubytování:

• Celková kapacita ubytovny je 44 míst s možností přistýlek
  • Budova « A »  - 3 dvojlůžkové pokoje, 2 trojlůžkové pokoje, 4 čtyřlůžkové pokoje
  • Budova « B » - 1 jednolůžkový pokoj, 6 dvojlůžkových pokojů, 1 trolůžkový pokoj
  • V případě pořádání turistických akcí je možno kapacitu ubytovny rozšířit o dalších 25 míst určených k přenocování účastníků turistické akce formou přespání na klubovně ubytovny ve spacích pytlích.

Vybavení ubytovny a pokojů:

• Pokoje na budově «A» v 1. patře jsou standartně vybaveny váledami, nočními stolky, šatními skříněmi, stoly s židlemi a ledničkou. Úmývárny + sprchy + WC jsou umístěny naproti pokojům na společné chodbě.

• Dva pokoje (dvojlůžkový a čtyřlůžkový) na budově «A» v přízemí mají společný kuchyňský kout vybavený kuchňskou linku se základním nádobím, varnou konvicí, dvojplotýnkovým vařičem, 1 ledničkou, 1 samostatnou sprchu, 1 umývadlem, 2 samostatnými WC.

• Součástí budovy «A» je společná kuchyňka vybavená základním nádobím, el. sporákem, varnou kovicí a mikrovlnou trubou.

• Pokoje na budově «B» v přízemí a v 1. patře budovy jsou standartně vybaveny váledami, nočními stolky, šatními skříněmi, stoly s židlemi a ledničkou. Úmývárny + sprchy + WC jsou umístěny v suterénu budovy «B».

• Součástí budovy «B»jsou 2 malá kuchyňky vybavené základním nádobím, el. dvojvařičem , el. sporákem a varnými konvicemi

• Ubytovna má jednu velkou společenskou místnost s TV se satelitním příjmem signálu.

• V ubytovně je dostupné připojení k internetu prostřednictvím WiFi sítě.

• V objektu ubytovny lze parkovat motorová vozidla, dále lze využít automatické pračky se sušárnou prádla

Zajímavosti a cíle:

Další informace lze sdělit na mob. tel. č. 731 506 030
E-Mail: ubytovna@mesto-sluknov.cz

24. 9. 2017 do 26. 11. 2017
23. 10. 2017 do 4. 3. 2018
26. 10. 2017 do 8. 1. 2018
18. 11. 2017 do 18. 11. 2017
30. 11. 2017 do 30. 11. 2017
1. 12. 2017
( kostel sv. Václava Šluknov - 19 hodin )
Vánoční koncert v kostele sv. Václava ve Šluknově