SMS InfoKanál

pdf verze dokumentu ke stažení

Vážení spoluobčané,

město Šluknov Vám tímto nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění ve městě. Ve snaze zajistit dostatečnou informovanost jsme zahájili provoz SMS InfoKanálu města, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).

Chcete dostávat včasné informace v krizových situacích a:

• o vzniklých haváriích, stavu jejich řešení, o výstrahách před živelnými událostmi,
  • o zasedáních zastupitelstva města nebo veřejných setkáních starostky sobčany,
  • o uzavírkách místních komunikací,
  • vpřípadě mimořádných změn vprovozní době MěÚ,
  • o kulturních akcích apod.

a další užitečné informace spojené se životem ve Vašem městě?

Zajistěte si odběr těchto informací tím, že se ZAREGISTRUJETE! Jak?

1. online na webových stránkách města nebo 2. SMSkou, nebo 3. osobně na MěÚ (sekretariát).

Jak se registrovat online?

Pomocí webového formuláře na webových stránkách města nebo se registrujte přímo zde: www.infokanal.cz/cweb/reg/SLUKNOV

Jak se zaregistrovat pomocí SMS? SMS napište, prosím, ve tvaru dle Vašeho bydliště:

REGISTRUJ mezera SLUKNOV mezera ULICE mezera CISLOPOPISNE

REGISTRUJ mezera CISARSKY mezera CISLOPOPISNE

REGISTRUJ mezera HARRACHOV mezera CISLOPOPISNE

REGISTRUJ mezera KRALOVKA mezera CISLOPOPISNE

REGISTRUJ mezera KRALOVSTV I mezera CISLOPOPISNE

REGISTRUJ mezera KUNRATICE mezera CISLOPOPISNE

REGISTRUJ mezera NOVE mezera HRABECI mezera CISLOPOPISNE

REGISTRUJ mezera ROZANY mezera CISLOPOPISNE

!!!  Velikost písmen nehraje roli, důležité je dodržení mezer mezi slovy  !!!

SMS odešlete na číslo SMS InfoKanálu města:  412 315 331

Cena registrační SMS je zpoplatněna dle tarifu Vašeho operátora, příchozí SMS jsou zdarma.

Nad základní okruh informací, které jsou spojeny s místem Vašeho bydliště nebo jsou natolik důležité, že budou zasílány všem zaregistrovaným, si pro Vás město připravilo speciální Témata (okruhy) informací:

Téma 1: Kulturní akce,

očekávat můžete informace o významných kulturních událostech ve městě.

Téma 2: Zasedání zastupitelstva města,

budete   informováni  o termínech zasedání zastupitelstva města.

Pro odběr informací z nabízených Témat je potřeba se zaregistrovat:

1. Osobní nebo online registrace

Na webu při online registraci nebo při vyplňování písemného formuláře u osobní registrace stačí zaškrtnout příslušné Téma nebo Témata.

2. Registrace pomocí SMS

Chcete-li odebírat informace z Tématu 1/ Kulturní akce, udělejte v registrační SMS za číslem popisným mezeru a napište klíčové slovo Tématu: T1. Pro Téma 2 / Zasedání zastupitelstva, použijte klíčové slovo T2.

Příklad SMS registrace pro odběr  obou Témat: SMS na číslo 412 315 331201 zašlete ve tvaru:

REGISTRUJ mezera NOVE mezera HRABECI mezera CISLO POPISNE mezera T1 mezera T2

Provedli jste již základní registraci a chcete si přidat Téma:

Na číslo 412 315 331 odešlete SMS ve tvaru: REGISTRUJ mezera T1 mezera T2

Odběr SMS na pevnou linku:

Pro občany, kteří nemají nebo nevyužívají mobilní telefon, umožníme doručení SMS také na pevnou linku
v hlasové
podobě. Pro registraci odběru SMS na Vaši pevnou linku můžete volat na 412 315 331, zaslat email na: info@infokanal.cz, nebo využít online registrace.

!!! Registrací k odběru SMS InfoKanálu města dáváte souhlas k zasílání SMS výhradně z města, Vaše údaje nebudou poskytnuty třetím stranám !!!

Příklady SMS zpráv SMS InfoKanálu města:

IK SLUKNOV Ve čtvrtek 15. května se bude od 16:00 hodin ve Šluknovském zámku konat zasedání zastupitelstva města Šluknov. Jste srdečně zváni.

IK SLUKNOV CHMU PVI_2011/38  VYSOKY Silne snezeni pro kraj Ustecky od 3. 1. 2012 13:00    do 4. 1. 2012 3:00 do 1700 m n. m.

Poznámka: IK = InfoKanál, PVI  = Předpovědní výstražná informace o blížícím se nebezpečí z Českého hydrometeorologického ústavu.

SMS Podatelna - komunikace s úřadem pomocí SMS zpráv:

Neodpovídejte na SMS, které od nás dostanete, nemůžeme zaručit jejich přečtení. Pokud chcete s MěÚ komunikovat pomocí SMS, využijte prosím, SMS Podatelny:

SMS ve tvaru: P mezera TEXT ZPRAVY odešlete na číslo SMS InfoKanálu: 412 315 331

S veškerými dotazy ohledně služby SMS InfoKanál se, prosím, obracejte na městský úřad - sekretariát, tel. č. 412 315 331.

Další informace získáte rovněž na webových stránkách www.infokanal.cz a www.mesto-sluknov.cz.

Vážení občané,

zavedením SMS InfoKanálu se snažíme zkvalitnit život v našem městě. Věříme, že budete se službou spokojeni, proto, prosím, neváhejte a registrujte se.

Jen dobré zprávy Vám přeje vedení města Šluknov.

23. 10. 2017 do 4. 3. 2018
26. 10. 2017 do 8. 1. 2018
16. 12. 2017 do 16. 12. 2017
( Karlovo údolí )