Stránky Šluknovských novin - archiv

Šluknovské noviny

redakce: MěÚ Šluknov, tel. 739 064 017, sluknovak@mesto-sluknov.cz

Přehled publikovaných ŠN

Kliknutím na název měsíce zobrazíte online (HTML) verzi vybraných novin. Pokud si chcete stáhnou do svého počítače kompletní vydání ŠN v offline verzi, klikněte na příslušný pdf odkaz. Kliknete-li levým tlačítkem, otevře se pdf soubor, který následně můžete uložit na svůj pevný disk volbou uložit kopii. Nebo můžete na odkaz kliknout pravým tlačítkem a vybrat volbu uložit cíl jako. V obou případech budete pro zobrazení novin potřebovat ve svém počítači prohlížeč pdf souborů Adobe Acrobat Reader, který je volně ke stažení.

Ročník 2016

Leden ( pdf ) | Únor ( pdf ) | Březen ( pdf ) | Duben ( pdf ) | Květen ( pdf ) | Červen ( pdf )
Červenec ( pdf ) | Srpen ( pdf ) | Září ( pdf ) | Říjen ( pdf ) | Listopad ( pdf ) | Prosinec ( pdf )

Ročník 2015